Про український бренд

ТМ Сніжна Панда / Snow Panda

ТМ Сніжна Панда / Snow Panda – це український бренд санітарно-гігієнічної продукції. Це команда експертів, компетенція та особисті якості котрих, роблять Сніжну Панду одним із лідерів ринку та дозволяють встановлювати тренди в галузі. Це люди, об’єднані загальними цінностями та місією – зробити повсякденне життя кожного українця кращим та комфортнішим.

Розповідаємо вам

Все про компанію ТОВ "Блумі"

12 років поруч

2012 рік – рік, коли вперше в історії, панда була народжена в Україні. Тоді цій події раділа лише наша невеличка команда, але відтоді, день за днем чарівна посмішка нашої Панди й звісно, важка й беззупинна робота нашої команди, розтоплювали серця все більшого числа українців і українок. 

Місія ТМ Сніжна Панда / Snow Panda

Попри те, що наша глобальна місія завжди залишалася незмінною, звісно, наші пріоритети мали бути переглянуті в лютому 2022 року. Сьогодні нашою метою є не лише забезпечити присутність Сніжної Панди у якомога більшій кількості українських осель, а й забезпечити турботою якомога більше наших захисників. Для забезпечення реалізації цієї мети ми ініціюємо та підтримуємо сотні гуманітарних проєктів.

Еволюція бренду

За понад 12 років щоденної роботи ми пройшли через сотні правок, редакцій та коригувань. На зображеннях можна побачити, як змінювався дизайн пакування протягом цього часу:

Наше виробництво

Виробничо-торговельний формат діяльності компанії дає нам можливість щільної взаємодії між торговою та виробничою командою Сніжної Панди, що у свою чергу дозволяє нам бути гнучкими, підтримувати ефективну комунікацію та контролювати процес на кожному етапі, від виробництва до реалізації продукції, а також забезпечувати швидку реакцію на зворотний зв’язок від споживачів.

Виробництво повністю автоматизоване обладнанням італійського виробника, що дає змогу виготовляти туалетний папір, паперові рушники, паперові серветки різного формату, вологі серветки.

БО "Фонд Сніжна Панда"

З початку повномасштабного вторгнення наша команда включилася в боротьбу за Україну. З часом було створено окремий фонд, метою якого є допомога ЗСУ та всім нужденним українцям і українкам.

З 24 лютого 2022 року ми відправили на потреби ЗСУ та різних благодійних організацій:

420 000

Рулонів туалетного паперу та рушників

850 000

Літрів води

185 000

Упаковок вологих серветок

30

Автівок

65 000

кілограм мийних засобів

477

Квадрокоптерів

44 850 000

Гривень

516

одиниць електроніки та електрики

БО “Фонд Сніжна Панда”

Робимо все можливе для наближення нашої Перемоги

24.02.2022

БО "Фонд Сніжна Панда": коли об'єднані, ми - непереможні.

Історія фонду, як і нова історія кожного українця, почалася з 24.02.2022. З перших днів повномасштабного вторгнення окупантів в Україну ми обʼєдналися задля допомоги нашим воїнам.

БО "Фонд Сніжна Панда": коли об'єднані, ми - непереможні.
07.11.2022

Місто-герой Миколаїв.

Миколаїв та його захисники, усі жителі - це приклад стійкості та непоборності. Маємо за честь допомагати та підтримувати водою, товарами гігієни та щотижневими поставками.

Місто-герой Миколаїв.
20.10.2022

Панда-мобіль на Східний напрямок

Машина там, де гаряче, це не просто транспортний засіб, а можливість виконати свою місію та залишитися цілим, або допомогти вивезти поранених побратимів. Купили, відремонтували, віддали.

Панда-мобіль на Східний напрямок
01.10.2022

Допомога лікарням та соціальним центрам

Допомога тим, хто допомагає відновлюватися та лікуватися - це завжди почесно. За умов повномаштабної війни така підтримка стає вкрай необхідною та важливою.

Допомога лікарням та соціальним центрам